Товары для людей с сахарным диабетом

Статьи

Ланцети - це що?

Що це?

Ланцети – це пристрої одноразового використання. Відмітною особливістю їх є те, що їх голка дуже тонка. Це властивість забезпечує практично безболісний прокол. В залежності від того, який діаметр має голка, буде залежати швидкість кровотоку. Голки піддаються стерилізації шляхом опромінення гамма-променями.

Варто сказати, що ланцети – це пристрої, які зроблені таким чином, що голка всередині нього захищена спеціальним ковпачком. Якщо останній відсутній, то присутня захисна упаковка, яка забезпечує стерильність. Це дуже важливий момент. Так як при заборі крові на аналіз необхідно, щоб всі інструменти були стерильними.

 

Цілі використання

За допомогою ланцета здійснюється забір крові для визначення:

 • Кількості глюкози, яка присутня в організмі пацієнта.
 • Рівня холестерину.
 • Показника гемоглобіну.
 • Згортання.
 • А також інших показників.
 • Цим пристроєм можна взяти і аналіз для визначення групи крові.

  Широкий вибірЛанцети - це що?

  Слід знати, що виробники пропонують кілька варіантів виконання ланцетів. Ланцети – це універсальний прилад для забору крові. В залежності від того, який тип необхідний, підбирається такий вигляд пристрою. Також враховуються такі показники, як місце, де буде робитися прокол, і стан шкіри пацієнта.Якщо прилад підібраний правильно, то це позбавить людину від подальших можливих ускладнень, наприклад, освіти шишечок або шрамів в місцях проколів. Так як виробництво ланцетів враховує такий показник, як товщина шкіри людини, то вони підійдуть для забору крові у дитини, дорослого і навіть у того, чия професійна діяльність пов'язана з важким трудом, який робить шкіру грубою. 

   

  Види

  Ланцети – це одноразовий прилад, купувати його потрібно з розрахунку кількості проколів для кожного випадку. Крім одноразових, випускаються прилади багаторазового дії. Якщо купується такий варіант, то він потребує стерилізації після кожного використання. Вона проводиться за допомогою медичного спирту. Такий ланцет, як правило, застосовується в стаціонарі, де немає проблем з його стерилізацією. Є варіанти виконання ланцетів у вигляді ручки. Вони застосовуються для багаторазового використання. Виробники пропонують різні варіанти виконання даних приладів. Найбільшу популярність придбали такі ланцети для забору крові:
 • Пристрої з автоматизованим механізмом одноразового застосування.
 • Ланцет-ручка, про який говорилося вище.
 • Пристрої, які мають спеціальну індивідуальну упаковку для окремих елементів.

Ланцети - це що? 

Для діток

Ланцети користуються великою популярністю для забору крові у маленьких діток. У такого методу є ряд переваг. Вони пов'язані з тим, що дитина не бачить голку, і больові відчуття при проколі зведені до мінімуму. До того ж виробники випускають ланцети в різній колірній гаммі. Для даних, як правило, використовуються соковиті кольори. 

Таким чином, коли дитина приходить здавати кров, він бачить красивий яскравий прилад і не відчуває болю. Така процедура не буде викликати у малюка страху. Тоді лаборант зможе спокійно здійснити забір крові в потрібній кількості.

Тепер ви знаєте, що таке ланцет, навіщо застосовується. Також ми розглянули види даного пристрою. Сподіваємося, що інформація була вам корисна.

Матеріали взяті із сайту: http://tabletki.pp.ua/zdorovya/6082-lanceti-ce-scho.html